Sparing: Polonia Bytom vs Sarmacja Będzin 2-1 (1-0)
środa, 05 lutego 2020 23:48

Czwarty mecz sparingowy w tym roku i czwarte zwycięstwo odniósł zespół Polonii Bytom. Tym razem podopieczni Kamila Rakoczego 2-1 (1-0) pokonali u siebie IV-ligową Sarmację Będzin. Gole dziś strzelali: Filip Żagiel w 36 minucie oraz Michał Bedronka w 80 minucie, dla gości honorowe trafienie zaliczył w 81 minucie meczu Jan Januszek

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Dominik Budzik, Łukasz Matusiak, Norbert Radkiewicz, Oskar Dzikiewicz - Dawid Rudnik, Jakub Czajkowski, Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Filip Żagiel - Adam Żak

W drugiej połowie wystąpili również: Krzysztof Kamiński, Jakub Wróbel, Łukasz Krakowczyk, Tomasz Pośpiech, Michał Bedronka, Dawid Kozicki, Kamil Skrzypiński, Leon Fulianty, Denis Bardl i zawodnik testowany.