Sparing: Polonia Bytom vs Beskid Skoczów 5-1 (3-0)
sobota, 01 lutego 2020 14:10

W rozegranym dzisiaj, trzecim tej zimy, meczu sparingowym Polonia Bytom wygrała u siebie aż 5-1 (3-0) z Beskidem Skoczów. Dla podopiecznych Kamila Rakoczego gole dziś strzelali: Dawid Krzemień w 15 i 42 minucie, Adam Żak w 45 minucie oraz Jakub Wróbel w 52 i 65 minucie spotkania. Gol honorowy dla IV-ligowca padł w 84 minucie meczu. Brawa dla drużyny za kolejne zwycięstwo!

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Norbert Radkiewicz, Łukasz Matusiak, Roman Janicki - Jakub Wróbel, Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Sebastian Pociecha, Dawid Rudnik - Adam Żak

W drugiej połowie wystąpili również: Dawid Gargasz, Przemysław Mizgała, Jakub Czajkowski, Tomasz Pośpiech, Marcin Lachowski, Dawid Kozicki, Michał Bedronka, Filip Żagiel, Leon Fulianty i Denis Bardl