Sparing: Polonia Bytom vs Polonia Nysa 5-1 (3-0)
sobota, 18 stycznia 2020 14:01

W pierwszym meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2019/2020, Polonia Bytom wygrała u siebie aż 5-1 (3-0) z liderem IV ligi grupy opolskiej, Polonią Nysa. Bramki dla podopiecznych Kamila Rakoczego strzelali dziś: Mariusz Fornalczyk w 29 minucie, Maciej Radaszkiewicz (testowany) w 40 minucie, Filip Łukasik (testowany) w 43 minucie oraz Łukasz Krakowczyk (testowany) w 75 i 90 minucie spotkania. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Jacek Lenartowicz.

Polonia Bytom:
I połowa:
Krzysztof Kamiński – Jakub Belica, Norbert Radkiewicz, Łukasz Matusiak, Kamil Skrzypiński – Jakub Czajkowski, Patryk Stefański, Dominik Konieczny, Sebastian Pociecha (zawodnik testowany), Mariusz Fornalczyk – Maciej Radaszkiewicz (zawodnik testowany)

w II połowie wystąpili również
Dawid Gargasz, Dominik Budzik, Michał Bedronka, Leon Fulianty, Marcel Czypionka, Jakub Wróbel, Dawid Krzemień, Filip Żagiel, Tomasz Pośpiech, Łukasz Krakowczyk oraz zawodnicy testowani

źródło: własne / Polonia Bytom