Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom 1-1 (1-1)
środa, 11 września 2019 09:03

W rozegranym dopiero we wczorajsze popołudnie, ostatnim meczu 6. kolejki piłkarskiej III ligi, grupy III, Polonia Bytom zremisowała na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry 1-1 (1-1). Dla gospodarzy bramkę strzelił bardzo dobrze znany bytomskim fanom Sebastian Pączko, już w 11 minucie, podopieczni Kamila Rakoczego wyrównali w 34 minucie spotkania, za sprawą Norberta Radkiewicza. Spotkanie rozegrano bez udziału kibiców gości.

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Wojciech Mróz (57' Jakub Belica) - Szymon Małecki (66' Piotr Makowski), Jakub Czajkowski, Dawid Krzemień (62' Przemysław Mizgała), Jarosław Czernysz (71' Tomasz Pośpiech) - Patryk Stefański, Marcin Lachowski

żółte kartki: Cholerzyński, Kowalczyk - Bedronka, Belica
widzów: ok 500
sędziował: Bartosz Oswiany z Opola.