Baraż o awans: LKS Czaniec - Polonia Bytom 2-2 (1-2)
niedziela, 16 czerwca 2019 14:09

Pierwsza odsłona walki o awans do III ligi za nami. We wczorajszym spotkaniu, rozegranym w Czańcu, Polonia Bytom zremisowała z miejscowym LKS-em 2-2 (1-2). Wynik otworzył już w 11 minucie Ilya Nazdryn-Platnitski, wyrównał w 20 minucie Maciej Borycka, na 2-1 w 40 minucie podwyższył Dominik Budzik, ale niestety w 61 minucie na 2-2 bramkę strzelił Kamil Karcz. Rewanżowe spotkanie już w środę o godzinie 18:00. Do boju Polonio!!!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Bartosz Dyszy, Norbert Radkiewicz, Andrzej Buchcik, Krzysztof Hałgas - Maciej Borycka, Tomasz Pośpiech (80' Mariusz Fornalczyk), Dominik Budzik, Norbert Bębenek (69' Kamil Skrzypiński) - Marcin Lachowski, Patryk Stefański (76' Piotr Makowski)

żółta kartka: Karcz
widzów: ok 850 (w tym ok 500 gości)
próbował sędziować: Rafał Rokosz z Katowic