Polonia Bytom - RKS Grodziec 6-0 (4-0)
poniedziałek, 03 czerwca 2019 08:21

W meczu 29. kolejki Haiz IV ligi, Polonia Bytom rozgromiła wczoraj u siebie RKS Grodziec aż 6-0 (4-0)!!! Kapitalny występ zaliczył Patryk Stefański, który w pierwszej odsłonie spotkania strzelił... 4 bramki!!! "Stefan" trafiał do bramki rywala w 3, 13, 23 i 45 minucie meczu. W drugiej połowie dwie bramki dołożył Piotr Makowski, trafiając w 78 i 79 minucie meczu. Warto dodać, że przy stanie 2-0 rzut karny obronił Maciej Wierzbicki. Wielkie brawa dla zespołu!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Bartosz Dyszy (82' Marcin Gancarczyk), Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (46' Dawid Skrzypiński) - Kamil Skrzypiński, Dominik Budzik (68' Sebastian Kubik), Maciej Borycka (46' Mariusz Fornalczyk), Tomasz Pośpiech - Marcin Lachowski (68' Norbert Bębenek), Patryk Stefański (62' Piotr Makowski)

żółte kartki: Buchcik, Kubik - Krzos, Otwinowski, Wnuk, Bochenek