PP: odpadamy z GKS-em Radziechowy-Wieprz, po rzutach karnych
środa, 08 maja 2019 20:57

W rozegranym dzisiejsze popołudnie meczu 1/4 finału Pucharu Polski grupy ŚZPN, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku przy ul. Olimpijskiej z GKS-em Radziechowy-Wieprz 3-5 w rzutach karnych, 1-1 (1-1) w regulaminowym czasie gry oraz po dogrywce i odpadła tym samym z dalszych rozgrywek. Dla niebiesko-czerwonych gola strzelił już w 1 minucie Patryk Stefański, wyrównał w 27 minucie Tomasz Janik. Spotkanie rozegrano bez udziału publiczości.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki – Wojciech Mróz, Bartosz Dyszy, Łukasz Matusiak, Kamil Skrzypiński - Mariusz Fornalczyk (46' Tomasz Pośpiech), Andrzej Buchcik (46 Sebastian Kubik), Maciej Borycka, Piotr Makowski (46' Marcin Lachowski), Krzysztof Hałgas, – Patryk Stefański

W naszej drużynie karne wykorzystali: Wojciech Mróz, Patryk Stefański oraz Maciej Borycka, swojego strzału nie wykorzystał Krzysztof Hałgas.