Warta Zawiercie - Polonia Bytom 1-4 (0-2)
sobota, 27 kwietnia 2019 22:31

W rozegranym dzisiaj o 13:00 meczu na szczycie pierwszej grupy Haiz IV ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Wartą Zawiercie4-1 (2-0). Hat-trickiem w spotkaniu popisał się kapitan zespołu Marcin Lachowski, strzelając gole w 35 minucie, 60 minucie oraz 62 minucie meczu, strzelanie rozpoczął natomiast Norbert Bębenek w 26 minucie. Dla gospodarzy honorowe trafienie zaliczył w 80 minucie Marcin Smarzyński. Ogromne brawa dla drużyny za fenomenalny występ! Fenomenalnie spisali się również kibice, którzy stawili w świetnej liczbie w Zawierciu: 408 osób, w tym ok. 60 osób z Odry Opole, 10 osób z Górala Żywiec oraz 2 osoby z Arki Gdynia, serdeczne dzięki za wsparcie! POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!!!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Wojciech Mróz (74' Kamil Skrzypiński), Łukasz Matusiak, Bartosz Dyszy, Krzysztof Hałgas - Dominik Budzik (84' Sebastian Kubik), Nobert Bębenek, Maciej Borycka, Tomasz Pośpiech (68' Mariusz Fornalczyk) - Marcin Lachowski, Patryk Stefański (65' Piotr Makowski)

żółte kartki: Grim, Smarzyński, Bartusiak
sędziował: Jacek Lis z Rudy Śląskiej
widzów: ok 600 (w tym 408 gości)