Polonia Bytom - Polonia Poraj 3-0 (2-0)
sobota, 20 kwietnia 2019 18:50

Udany rewanż w wykonaniu Polonii Bytom! Jesienią podopieczni Marcina Domagały przegrali w Poraju aż 3-0, dzisiaj udało się w domowym spotkaniu pokonać imienniczkę dokładnie takim samym wynikiem. Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelali: Marcin Lachowski w 9 minucie, Norbert Bębenek w 36 minucie oraz Piotr Makowski w 83 minucie spotkania. Po tym spotkaniu Polonia ma aż 9 pkt przewagi nad drugą Wartą Zawiercie, która w 21. kolejce Haiz IV ligi przegrała niespodziewanie swój mecz.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Wojciech Mróz, Łukasz Matusiak, Bartosz Dyszy, Krzysztof Hałgas - Dominik Budzik (89' Andrzej Buchcik), Norbert Bębenek Norbert, Maciej Borycka (86' Marcin Ganczarczyk), Mariusz Fornalczyk (66' Tomasz Pośpiech) – 23. Marcin Lachowski, Patryk Stefański (78' Piotr Makowski).

żółte kartki: Stefański - Psonka, Góralczyk
sędziował: Paweł Kamiński z Ogrodzieńca