Górnik Piaski - Polonia Bytom 1-3 (1-1)
sobota, 13 kwietnia 2019 19:41

W zakończonym przed trzema kwadransami meczu 20. kolejki Haiz IV ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Górnikiem Piaski 3-1 (1-1). Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla gospodarzy, w 23 minucie Patryk Cepek wyprowadził podopiecznych Krzysztofa Kiełba na prowadzenie, na odpowiedź bytomian trzeba było czekać do 42 minuty, kiedy to wyrównał Patryk Stefański, na 2-1 w 79 minucie dla niebiesko-czerwonych gola zdobył niezawodny kapitan Marcin Lachowski, a wynik ustalił w 90 minucie spotkania Piotr Makowski. Brawa dla drużyny za walkę do końca!