Polonia Bytom - Raków II Częstochowa 2-1 (1-1)
poniedziałek, 08 kwietnia 2019 08:57

W rozegranym wczoraj spotkaniu 19. kolejki Haiz IV ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie z Rakowem II Częstochowa 2-1 (1-1). Obie bramki dla podopieczych Marcina Domagały strzelił kapitan drużyny, Marcin Lachowski, w 5 (z rzutu karnego) i 58 minucie, dla gości jedyne trafienie zanotował Adam Czerkas w 10 minucie spotkania. Warto dodać, że w zespole rezerw Rakowa cały mecz zagrał 23-letni Dariusz Formella, były zawodnik m.in. Arki Gdynia, Lecha Poznań czy Pogoni Szczecin, dla których rozegrał w ostatnich 5 sezonach 104 spotkania w ekstraklasie, strzelając w nich 10 goli. Obecnie Formella wraca do formy po kontuzji i operacji kolana. Piłkarzom PB dziękujemy za kolejne ważne 3 punkty!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Wojciech Mróz, Łukasz Matusiak, Norbert Radkiewicz, Kamil Skrzypiński - Dominik Budzik, Norbert Bębenek (71' Piotr Makowski), Maciej Borycka, Mariusz Fornalczyk (46 Krzysztof Hałgas) - Marcin Lachowski, Patryk Stefański (90' Andrzej Buchcik)

sędziował: Piotr Szypuła
widzów: ok 500

foto&źródło: własne