/p>

"Wiosna będzie nasza!" czyli rozpoczyna się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną
Wpisany przez cloner   
czwartek, 28 lutego 2019 17:34

Tego się nikt nie spodziewał, wydarzenie zapomniane w Bytomiu od wielu lat. Polonia Bytom wprowadza karnety na rundę wiosenną obecnych rozgrywek! Cena normalnego karnetu to 99 złotych, natomiast ulgowy kosztuje 59 złotych. Można je będzie nabyć w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom, przy ul. Kolejowej, w poniedziałki, środy oraz piątki, w godzinach 18:00-20:00. Serdecznie wszystkich kibiców zachęcamy do kupna karnetów.
Informacje:

Karnet na sektor kibicowski, na którym odbywać się będzie zorganizowany doping kibiców. Sektor ten usytuowany będzie na trybunie głównej stadionu miejskiego przy ul. Frycza Modrzewskiego:

- karnet normalny kibicowski w cenie 99 zł
- karnet ulgowy kibicowski w cenie 59 zł (przysługuje młodzieży od 13 do 18 roku życia)


Karnet na sektor rodzinny, na który zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież, a także osoby starsze, które pragną w spokojnej i rodzinnej atmosferze obserwować poczynania zawodników Polonii Bytom. Sektor ten usytuowany będzie na trybunie naprzeciwko trybuny głównej.

- karnet normalny rodziny w cenie 99 zł
- karnet ulgowy rodzinny w cenie 59 zł (przysługuje młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobietom oraz seniorom powyżej 60 roku życia)


źródło: własne/Polonia Bytom