/p>

Grzegorz Podstawek: "to Korona musi się martwić o wynik"
Wpisany przez cloner   
czwartek, 20 sierpnia 2009 19:27
Najlepszy strzelec Polonii Bytom w ubiegłym sezonie, 30-letni napastnik, Grzegorz Podstawek, w wywiadzie udzielonym oficjalnemu serwisowi internetowemu Korony Kielce stwierdził, że "to Korona przyjeżdża do Bytomia i musi się martwić o wynik". Spotkanie ze "Scyzorykami" już w najbliższą sobotę, o godzinie 17.00.

Sezon 2009/2010, niebiesko-czerwoni rozpoczęli od dwóch zwycięstw, nad GKS-em Bełchatów i Odrą Wodzisław Śląski i ... dobrej gry w meczu ze Śląskiem Wrocław, niestety posiadanie piłki i umiejętność jej rozgrywania nie przełożyła się na wynik i we Wrocławiu zespół przegrał, jedynego gola strzelił jednak wracający do formy, Grzegorz Podstawek.


"Chcemy być zespołem, z którym każdy w lidze będzie musiał się liczyć. W zeszłym sezonie sprawiliśmy kilka niespodzianek w meczach z czołowymi drużynami i mam nadzieję, że obecnie też będziemy w stanie sprawiać radość swoim kibicom. Koncentrujemy się na każdym kolejnym meczu, a to powinno przynosić lepsze efekty, niż zakładanie z góry o jaką pozycję mamy walczyć" - komentuje snajper bytomian.


I taką Polonię chciałby oglądać każdy z nas, walczącą na boisku od pierwszej do ostatniej minuty, także z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami, nie odpuszczającą rywalowi nawet przy korzystnym wyniku.


"Zdajemy sobie sprawę z tego, że Korona potrafi grać w piłkę. Ma w swoim składzie wielu doświadczonych piłkarzy. Kielczanie mają sporą siłę rażenia, co pokazali na początku sezonu. Ale podchodzimy do tego meczu bardzo spokojnie. To Korona przyjeżdża do Bytomia i musi się martwić o wynik. My będziemy chcieli jak najlepiej zaprezentować się na własnym boisku i rozstrzygnąć losy tego meczu na swoją korzyść. Kibice powinni być świadkami dobrego widowiska." - zapowiada przed sobotnim meczem, podstawowy napastnik Polonii.foto: poloniabytom.com.pl
źródło: korona-kielce.pl