Polonia Bytom - Śląsk Świętochłowice 1-1 (0-1)
sobota, 17 listopada 2018 16:28

W zaległym meczu 15. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom zremisowała u siebie ze Śląskiem Świętochłowice 1-1 (0-1). Dla gości bramkę w 32 minucie zdobył Mateusz Kaiser, wyrównał w 60 minucie Przemysław Szkatuła. Dzięki temu remisowi, podopieczni Marcina Domagały po rundzie jesiennej zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli, mając 2 punkty przewagi nad dzisiejszym rywalem oraz 4 punkty nad RKS-em Grodziec. Pomimo kilku kompromitujących występów, ocena końcowa jest zadowalająca, oby tak po rundzie wiosennej. Brawo!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Dawid Skrzypiński (46' Mariusz Przybylski), Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz, Przemysław Szkatuła - Tomasz Pośpiech (69' Mariusz Fornalczyk), Łukasz Matusiak, Dominik Budzik, Maciej Borycka, Sławomir Musiolik (80' Krzysztof Hałgas) - Marcin Lachowski (75' Norbert Bębenek)

żółte kartki: Musiolik, Buchcik - Wawrocki, Koniarek, Lesik, Wawrzyniak, Ściętek
sędziował: Dawid Bukowczan z Żywca