Przemsza Siewierz - Polonia Bytom 2-3 (0-1)
sobota, 06 października 2018 17:27

W zakończonym przed około 30 minutami meczu 10. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Przemszą Siewierz 3-2 (1-0). Dwa gole dla zespołu Marcina Domagały strzelił kapitan bytomian, Marcin Lachowski, w 7 oraz 57 minucie (z rzutu karnego), a wynik na 3-2 ustalił w 67 minucie Norbert Bębenek, dla gospodarzy gole padały w 52 oraz 61 minucie spotkania, ich autorami byli odpowiednio: Adrian Świerczyński i Kamil Fredyk. Brawa dla drużyny za cenne 3 punkty!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Dawid Skrzypiński, Sebastian Kubik, Norbert Radkiewicz, Przemysław Szkatuła - Dominik Budzik (43' Norbert Bębenek), Maciej Borycka, Sławomir Musiolik, Tomasz Pośpiech (65' Jaroslaw Czernysz), Marcin Lachowski (85' Krzysztof Hałgas) - Bartosz Giełażyn (70' Łukasz Matusiak)

żółta kartka: Kubik