Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Polonia II Bytom 2-5 (1-1)
poniedziałek, 10 września 2018 13:38

W rozegranym w sobotę meczu 5. kolejki piłkarskiej B Klasy, Polonia II Bytom wygrała na wyjeździe z Tarnowiczanką Stare Tarnowice 5-2 (1-1). Gole dla zespołu Janusza Małka strzelali: Patryk Skawiński w 45 minucie, Dariusz Łucki w 60 minucie, Kamil Saternus w 61 minucie, Wojciech Wysocki w 84 minucie oraz Patryk Wróbel w 90 minucie spotkania. Dla gospodarzy trafiali do siatki: Maciej Majer w 8 minucie oraz Ryszard Dutzki w 80 minucie. Następne spotkanie rezerwy rozegrają u siebie w niedzielę, 16 września o godzinie 16:00.

Polonia II Bytom: Mateusz Zaryło - Radosław Bośniacki, Janusz Małek, Patryk Skawiński, Kamil Saternus - Jan Dral, Daniel Płaczek, Witold Górak, Wojciech Wysocki - Patryk Wróbel, Dariusz Łucki

żółte kartki: Nowatkowski, Majer, Dutzki - Łucki, Saternus, Wróbel, Górak