Sparing: Polonia Bytom vs Silesia Miechowice 10-0 (5-0)
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:54

W minioną sobotę o godzinie 10:00, Polonia Bytom rozegrała ostatni tego lata mecz sparingowym, rywalem niebiesko-czerwonych była występująca w Klasie Okręgowej Silesia Miechowice. Podopieczni Marcina Domagały wygrali ten test-mecz aż 10-0 (5-0). Bramki dla bytomian strzelali: Przemysław Szkatuła w 15 i 44 minucie, zawodnik testowany w 21 minucie, Bartosz Giełażyn w 23, 37 i 50 minucie, Marcel Czypionka z 66 minucie, bramka samobójcza w 79 minucie, Szymon Wojtkowiak w 86 minucie spotkania oraz Tomasz Pośpiech w 88 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Marcin Lachowski, Krzysztof Hałgas, Andrzej Buchci - Norbert Bębenek, Łukasz Matusiak, Tomasz Pośpiech, Przemysław Szkatuła - Jarosław Czernysz, Bartosz Giełażyn, testowany

w 2 połowie wystąpili: Patryk Król, Dawid Skrzypiński, Marcel Czypionka, Szymon Wojtkowiak oraz testowani