Sparing: Polonia Bytom vs LKS Bełk 4-0 (3-0)
sobota, 14 lipca 2018 12:00

W pierwszym meczu sparingowym tego lata, pod wodzą nowego trenera Marcina Domagały, Polonia Bytom wygrała z LKS-em Decor Bełk4-0 (3-0). Wynik w 24 minucie otworzył kapitan niebiesko-czerwonych Marcin Lachowski, a później... trzy bramki dołożył Marcin Radzewicz (w 27, 42 i 57 minucie). Brawa za udany początek przygotowań do nowego sezonu.

Polonia Bytom (skład wyjściowy): Dawid Gargasz - testowany, Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz - testowany, Łukasz Matusiak, Jarosław Czernysz, Marcin Radzewicz - Krzysztof Hałgas, Marcin Lachowski, testowany

W drugiej połowie zagrali również: Patryk Król, Dominik Wawrzyn, Kamil Skrzypiński, Arkadiusz Brzozowski, Marcel Czypionka, Tomasz Pośpiech, Mariusz Fornalczyk, Przemysław Bąk oraz zawodnicy testowani

źródło: własne/poloniabytom.com.pl