Kuźnia Ustroń - Polonia Bytom 2-5 (2-2)
poniedziałek, 21 maja 2018 08:51

W meczu 26. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom wygrała w minioną sobotę na wyjeździe z Kuźnią Ustroń 5-2 (2-2). Wynik byłby jeszcze okazalszy, ale na początku spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Radzewicz, jego strzał obronił bramkarz gospodarzy, Patryk Kierlin. Dla bytomian gole strzelali: Bartosz Giełażyn w 24 minucie, Arkadiusz Kowalczyk w 26 minucie, Hubert Tylec w 54 minucie, Tomasz Pośpiech w 90 minucie oraz Szymon Wojtkowiak w 90 minucie, dla ustronian dwukrotnie strzelił: Michał Pietraczyk, w 34 i 44 minucie spotkania. Brawa dla drużyny za kolejne zwycięstwo!

Polonia Bytom: Patryk Król - Wojciech Wojciech, Krzysztof Markowski, Norbert Radkiewicz, Marcin Radzewicz - Arkadiusz Kowalczyk (75' Jarosław Czernysz), Michał Chrabąszcz (81' Andrzej Buchcik), Szymon Ignacek, Marcin Lachowski, Hubert Tylec (78' Tomasz Pośpiech) - Bartosz Giełażyn (89' Szymon Wojtkowiak)

widzów: ok. 500