Polonia Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój 4-1 (1-1)
niedziela, 13 maja 2018 09:00

W rozegranym wczoraj meczu 25. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie z LKS-em Goczałkowice Zdrój 4-1 (1-1). Bramki dla drużyny Jacka Trzeciaka strzelali: Marcin Lachowski w 29 minucie, Bartosz Giełażyn w 47 minucie, Hubert Tylec w 50 minucie oraz Szymon Wojtkowiak w 85 minucie spotkania, dla gości jedynego gola strzelił w 45 minucie z rzutu karnego Damian Furczyk. Na 5 kolejek do końca sezonu niebiesko-czerwoni mają już 8 punktów przewagi nad drugim w tabeli LKS-em Bełk, brawa!

Polonia Bytom: Patryk Król – Wojciech Mróz, Krzysztof Markowski, Michał Chrabąszcz, Marcin Radzewicz, Krzysztof Hałgas (66' Szymon Wojtkowiak), Szymon Ignacek, Marcin Lachowski (85' Szymon Lewicki), Aleksander Sopel (47' Andrzej Buchcik), Hubert Tylec - Bartosz Giełażyn (83' Arkadiusz Kowalczyk)

sędziował: Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich
widzów: ok 1000