Polonia Bytom - LKS Czaniec 3-2 (3-0)
niedziela, 22 kwietnia 2018 22:42

W rozegranym dziś meczu na szczycie 21. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi, lider Polonia Bytom pokonała u siebie 3-2 (3-0) dotychczasowego wicelidera LKS Czaniec. Dla podopiecznych Jacka Trzeciaka bramki strzelali: Krzysztof Hałgas w 33 minucie, Michał Chrabąszcz w 39 minucie oraz Bartosz Giełażyn w 41 minucie meczu. Goście odpowiedzieli bramkami w drugiej odsłonie, do siatki trafiali: Patryk Marczyński w 66 minucie oraz Wojciech Wilczek w 90 minucie spotkania. Po tym trafieniu sędzia, pan Mateusz Bielawski zakończył widowisko.

Polonia Bytom: Patryk Król - Krzysztof Hałgas (55' Aleksander Sopel), Krzysztof Markowski, Andrzej Buchcik, Marcin Radzewicz – Hubert Tylec (58' Jarosław Czernysz), Wojciech Mróz, Michał Chrabąszcz (88' Tomasz Pośpiech), Szymon Ignacek, Bartosz Giełażyn – Marcin Lachowski

żółte kartki: Czernysz, Buchcik - Jurczak, Palarczyk
sędzia: Mateusz Bielawski z Mysłowic
widzów: ok 1000