Drzewiarz Jasienica - Polonia Bytom 3-2 (0-1)
niedziela, 01 kwietnia 2018 12:54

Wielka Sobota znów nie dla nas. Polonia Bytom przegrała wczoraj w meczu 18. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 3-2 (0-1). Dla zespołu Jacka Trzeciaka gole strzelali Krzysztof Markowski w 45 minucie (z rzutu wolnego) oraz Hubert Tylec w 89 minucie, dla gospodarzy do siatki trafiali: Dariusz Kołodziej w 63 i 80 minucie oraz Dariusz Łoś w 65 minucie spotkania. Po tej porażce, niebiesko-czerwoni spadli na 3. miejsce w tabeli. WSTYD!!!

Polonia Bytom: Patryk Król - Dawid Skrzypiński, Krzysztof Markowski, Andrzej Buchcik, Marcin Radzewicz - Hubert Tylec, Wojciech Mróz (90' Michał Chrabąszcz), Szymon Ignacek (82' Arkadiusz Kowalczyk), Aleksander Sopel (85' Szymon Wojtkowiak), Krzysztof Hałgas (59' Jarosław Czernysz) - Bartosz Giełażyn

żółte kartki: Tylec, Buchcik, Mróz - Studencki