Sparing: Polonia Bytom vs Ruch Radzionków 1-2 (1-1)
sobota, 27 stycznia 2018 13:07

W rozegranym dzisiaj pierwszym tej zimy meczu sparingowym, Polonia Bytom przegrała z Ruchem Radzionków 1-2 (1-1). Dla Polonii gola strzelił w 32 minucie Hubert Tylec, w 44 minucie wyrównał Robert Wojsyk, natomiast w 88 minucie wynik ustalił Andrzej Piecuch. Jak widać, byli piłkarze niebiesko-czerwonych nas pogrążyli. Co prawda to tylko sparing i początek przygotowań do rundy wiosennej to jednak po takim wyniku doskonale wszyscy wiemy, ile nam brakuje żeby w czerwcu móc się cieszyć z awansu do III ligi. Do boju Polonia!