Dąb Gaszowice - Polonia Bytom 1-2 (0-0)
sobota, 25 listopada 2017 15:32

W zakończonym przed kilkoma minutami zaległym meczu 8. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi, Polonia Bytom wygrała 2-1 na wyjeździe z GKS-em Dąb Gaszowice. Spotkanie zostało rozegrane bez udziału publiczności, ponieważ klub z Gaszowic nie był w stanie zapewnić bezpieczeństwa kibicom na stadionie. Gospodarze objęli prowadzenie w 56 minucie po strzale Pawła Kulczyka, mieli jeszcze swoje sytuacje, jednak nie udało im się ich wykorzystać. Natomiast dla bytomian bramki padły dopiero w... doliczonym czasie gry, w 91 minucie bramkę strzelił Jarosław Czernysz, a w 94 minucie gola z rzutu karnego wykorzystał Arkadiusz Kowalczyk. Wielkie brawa dla zespołu za walkę do ostatniego gwizdka!

Polonia Bytom: Marcin Suchański - Dawid Skrzypiński, Wojciech Mróz, Krzysztof Markowski, Kamil Skrzypiński (46' Marcel Czypionka 60' Przemysław Bąk 85' Mateusz Harkawy) - Tomasz Pośpiech (65' Jarosław Czernysz), Szymon Ignacek, Marcin Lachowski, Hubert Tylec, Szymon Wojtkowiak, Arkadiusz Kowalczyk

żółte kartki: Tylec - Reguła, Kuczera