Polonia Bytom - LKS Wilki Wilcza 2-1 (0-0)
poniedziałek, 30 października 2017 09:02

W rozegranym w minioną sobotę meczu 12. kolejki Haiz IV ligi, Polonia Bytom wygrała na własnym boisku z LKS-em Wilki Wilcza 2-1 (0-0). Bramki dla bytomian strzelali: Hubert Tylec w 50 minucie oraz Norbert Radkiewicz w 94 minucie spotkania, dla gości gola zdobył Dawid Gajewski w 58 minucie. W drużynie gości występowała dwójka byłych zawodników Polonii: Michał Zieliński oraz Łukasz Rylukowski, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy.

Polonia Bytom: Marcin Suchański - Dawid Skrzypiński, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Markowski, Marcel Czypionka - Jarosław Czernysz (72' Tomasz Pośpiech), Wojciech Mróz, Michał Chrabąszcz (67' Szymon Wojtkowiak), Szymon Ignacek, Marcin Lachowski, Hubert Tylec - Arkadiusz Kowalczyk

żółte kartki: Lachowski, Kowalczyk - Kruk
widzów: ok 200