/p>

Porażka Polonii w meczu z LKS Goczałkowice 1:3 (0:2)
Wpisany przez H@rrY   
sobota, 14 października 2017 18:19

Po wysokim zwycięstwie nad Beskidem 09 Skoczów odniesionym przez BS Polonia Bytom w ubiegłą niedzielę, apetyty Kibiców były rozbudzone i wszyscy oczekiwaliśmy kolejnego kompletu punktów. Taki scenariusz zapewniałby nam - w sprzyjających okolicznościach - awans na pozycję lidera ligowej tabeli. Dzisiaj jednak przyszło nam się mierzyć z LKS Goczałkowice i zasiadającym na ławce w charakterze II trenera Łukaszem Piszczkiem.

Goście dość szybko objęli prowadzenie i mimo dobrej postawy naszego bramkarza (Marcina Suchańskiego) przed końcem pierwszej części meczu podwyższyli wynik na 0:2.
Początek drugiej połowy to kilka niemrawych ataków Polonii bez wpływu na wynik...
Wreszcie po jednej z akcji w podbramkowym zamieszaniu Arkadiusz Kowalczyk wepchnął piłkę do siatki gości i powiało lekkim optymizmem. Dość szybko jednak goście korzystając z mądrych podpowiedzi Łukasza Piszczka doprowadzili do zdobycia trzeciej bramki zamykającej wynik spotkania i konsekwentnie utrzymywali przewagę do końca meczu.
Piłkarze Polonii usłyszeli z trybun: "Więcej ambicji, Polonio więcej ambicji", co było najlepszym komentarzem do widowiska, któremu mieliśmy okazję przyglądać się w promieniach październikowego słońca.

Polonia Bytom 1-3 LKS Goczałkowice

Składy: TUTAJ

Polonia Bytom: Marcin Suchański - Dawid Skrzypiński (88' Dominik Wawrzyn), Krzysztof Markowski, Marek Szyndrowski (74' Szymon Wojtkowiak), Marcel Czypionka - Jarosław Czernysz (81' Radosław Stich), Wojciech Mróz, Szymon Ignacek, Hubert Tylec - Marcin Lachowski, Arkadiusz KowalczykPS
Młodzi miłośnicy futbolu mieli okazję do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z reprezentacyjnym obrońcą Łukaszem Piszczkiem, z którym i nam udało się zamienić kilka zdań.

Jedno ze zdjęć Łukasza:
TUTAJźródło: własne