UKS Unia Strzybnica vs Polonia II Bytom 7-0 (7-0)
czwartek, 18 maja 2017 07:26

Druga drużyna Polonii Bytom rozegrała wczoraj zaległe spotkanie z 21. kolejki piłkarskiej Klasy A, grupy Bytom. Bytomianie przegrali na wyjeździe z UKS-em Unia Strzybnica0-7 (0-7). Co warto odnotować, kolejny raz zespół Ireneusza Adamskiego wyszedł na boisko w zaledwie 9. piłkarzy, a spotkanie zakończyło się po 45 minutach, z powodu braku zawodników do gry (trzy kontuzje w trakcie pierwszej połowy), brawa dla chłopaków, którym się chce! Bramki dla gospodarzy strzelali: Mariusz Krupa w 2 minucie, Marek Mośny w 24 minucie, Marcin Koloch w 29 minucie, Damian Różański 32 i 35 minucie, Łukasz Jur w 35 minucie oraz Mateusz Sówka w 42 minucie spotkania.

Polonia II Bytom: Mateusz Harkawy - Łukasz Czaja, Alexander Gawron, Tomasz Halik, Radosław Hass, Damian Oraczewski, Mariusz Piwoń, Radosław Skupień, Łukasz Wodzisławski.