Kotwica Kołobrzeg vs Polonia Bytom 1-0 (0-0)
środa, 17 maja 2017 20:53

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 31. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 1-0 (0-0). Gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy strzelił w 61 minucie Eryk Sobków. Podopieczni Andrzeja Orzeszka mieli kilka sytuacji strzeleckich w tym spotkaniu, ale "najlepszy snajper" bytomian Krzysztof Zaremba pudłował niemiłosiernie. Kończąc złośliwości, widać że niektórzy gracze walczą ambitnie o kontrakty na przyszły sezon w nowych klubach, zdecydowanie najlepiej wychodzi to w ostatnich spotkaniach Michałowi Chrabąszczowi, który również i dzisiaj był jednym z lepszych na boisku.

Kotwica Kołobrzeg: Karol Szymański - Wiktor Witt, Arkadiusz Lewiński, Aleksandr Nowik, Tomasz Rydzak - Eryk Sobków (80' Błażej Chouwer), Oskar Paprzycki, Mateusz Świechowski, Sebastian Bartlewski, Bartosz Biel (83' Łukasz Kacprzycki) - Piotr Giel (89' Korneliusz Sochań)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Daniel Barbus, Mateusz Słodowy, Peter Jánošík, Jakub Żmuda - Sławomir Musiolik, Michał Chrabąszcz, Adam Varadi (84' Dawid Skrzypiński), Marcin Lachowski, Kamil Włodyka - Krzysztof Zaremba

żółte kartki: Świechowski, Lewiński, Paprzycki - Zaremba, Słodowy, Chrabąszcz

sędziował: Maciej Pelka z Piły