Sparing: Polonia Bytom vs Odra Miasteczko Śląskie 8-1 (4-0)
sobota, 18 lutego 2017 14:15

W rozegranym dzisiaj kolejnym meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała z występującą z Lidze Okręgowej (szósty poziom rozgrywkowy) Odrą Miasteczko Śląskie8-1 (4-0). Bramki dla zespołu Andrzeja Orzeszka strzelali: Wojciech Jurek w 5 minucie, Jakub Żmuda w 19 minucie, Sławomir Musiolik w 29 minucie, Marcin Lachowski w 45 minucie, Piotr Ceglarz w 57 minucie, Krzysztof Zaremba w 63 i 85 minucie oraz Mateusz Słodowy w 90 minucie spotkania. Dla gości jedyną bramkę strzelił nasz wychowanek, Kamil Walesa, w 52 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Marcin Michalak (46' Matko Perdijić) - Wojciech Jurek, Peter Jánošík (46' Mateusz Słodowy), Norbert Radkiewicz (46' Peter Bašista), Jakub Żmuda (46' Przemysław Szkatuła) - Dawid Skrzypiński (46' Piotr Ceglarz), Bartłomiej Setlak (46' Jakub Kuzdra), Marcin Lachowski (46' Daniel Barbus), Sławomir Musiolik (46' Daniel Duda), Kamil Włodyka (46' Patryk Stefański) - Aleksander Januszkiewicz (46' Krzysztof Zaremba)