Sparing: Polonia Bytom vs Ruch Zdzieszowice 1-1 (0-1)
środa, 15 lutego 2017 17:47

W rozegranym dzisiaj kolejnym meczu sparingowym przed rundą wiosenną, Polonia Bytom zremisowała u siebie z III-ligowym Ruchem Zdzieszowice 1-1 (0-1). Dla gości w 13 minucie bramkę zdobył Denis Sotor, w 40 minucie wyrównać mógł Sławomir Musiolik, lecz nie wykorzystał rzutu karnego. Bramkę dającą remis drużynie Andrzeja Orzeszka zdobył w 48 minucie Daniel Duda, testowany pomocnik, obecnie zawodnik GKS-u Tychy.

Polonia Bytom: Mateusz Harkawy (46' Matko Perdijić) - Wojciech Jurek (46' Daniel Barbus), Peter Jánošík (46' Marek Szyndrowski), Norbert Radkiewicz (46' Peter Bašista), Jakub Żmuda (30' Dawid Skrzypiński; 46' Przemysław Szkatuła) - Sławomir Musiolik (46' Piotr Ceglarz), Jakub Kuzdra (46' Daniel Duda), Bartłomiej Setlak (46' Michał Chrabąszcz), Marcin Lachowski (46' Mateusz Słodowy), Kamil Włodyka (46' Patryk Stefański) - Arkadiusz Kowalczyk (30' Aleksander Januszkiewicz; 46' Krzysztof Zaremba)

Ruch Zdzieszowice: Grzegorz Kleemann - Dawid Kiliński, Michał Bachor, Konrad Kostrzycki, Daniel Nowak - Denis Sotor, Łukasz Damrat, Jakub Czajkowski, Jarosław Wieczorek, Mateusz Marzec - Mateusz Szatkowski.
Grali także: Bartłomiej Kolanko, Sebastian Weremko, Sebastian Polak, Dawid Rudnik, Dariusz Zapotoczny, Karol Wanat.

źródło: własne/nto.pl