Sparing: Polonia Bytom - FC Gorodeya 1-2 (1-0)
sobota, 11 lutego 2017 13:56

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu sparingowym, Polonia Bytom przegrała 1-2 (1-0) z FC Gorodeya, 9. drużyną białoruskiej ekstraklasy poprzedniego sezonu. Jedyną bramkę dla bytomian strzelił w 22 minucie Patryk Stefański. Dla gości bramki strzelali: Dzmitry Lebedzew w 65 minucie oraz Yevgeniy Shidlovskiy w 79 minucie meczu.

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Wojciech Jurek (65' Jakub Kuzdra), Marek Szyndrowski (65' Michał Szal), Peter Bašista (65' Peter Jánošík), Przemysław Szkatuła (65' Jakub Żmuda) - Piotr Ceglarz (46' Dawid Skrzypiński), Mateusz Słodowy (65' Bartłomiej Setlak), Michał Chrabąszcz (65' Daniel Barbus), Marcin Lachowski (65' Daniel Duda), Patryk Stefański (65' Sławomir Musiolik) - Arkadiusz Kowalczyk (56' Kamil Włodyka)

FC Gorodeya: Vladislav Vasilyuchek (46' Mikalay Ramanyuk) - Sergey Usenya (46' Illya Kalpachuk), Yevgeniy Shidlovskiy, Semen Shestilovsky, Arthur Katz - Denis Yakubovich, Oleksiy Tupchiy (46' Alyaksey Martynets), Dmitry Ignatenko (46' Mikhail Kolyadko), Syarhey Hlyabko (46' Dmitri Parkhachev), Dzmitry Lebedzew (46' Yury Valavik) - Andrey Varankow (46' Alyaksey Pyatrow)