Sparing: Widzew Łódź vs Polonia Bytom 1-0 (1-0)
środa, 01 lutego 2017 13:46

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu sparingowym podczas zgrupowania w Gutowie Małym, Polonia Bytom przegrała 1-0 (1-0) z trzecioligowym Widzewem Łódź. Jedyną bramkę strzelił w 19 minucie Adam Radwański.

Widzew Łódź
: Patryk Wolański (46' Maciej Humerski) - Bartłomiej Gromek, Przemysław Rodak, Sebastian Zieleniecki, Kamil Tlaga (52' Marcin Kozłowski) - Adrian Budka, Sebastian Olczak (63' Paweł Broniszewski), Adam Radwański, Daniel Mąka (58' Maciej Kazimierowicz), Mateusz Michalski (71' Dawid Kamiński) - Dawid Kamiński (46' zawodnik testowany)

Polonia Bytom: Matko Perdijić (46' Marcin Michalak) - Dawid Skrzypiński (46' Wojciech Jurek), Michał Szal (46' Marek Szyndrowski), Peter Bašista (46' Peter Jánošík), Daniel Barbus (46' Przemysław Szkatuła) - Kamil Włodyka (46' Piotr Ceglarz), Jakub Kuzdra (46' Mateusz Słodowy), Bartłomiej Setlak (46' Michał Chrabąszcz), Marcin Lachowski (46' Patryk Serafin), zawodnik testowany (46' Patryk Stefański) - Aleksander Januszkiewicz (46' Arkadiusz Kowalczyk)

źródło: własne/widzewtomy.net