Polonia II Bytom - Nitron Krupski Młyn 3-0 (2-0)
niedziela, 20 listopada 2016 14:27

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 15. kolejki piłkarskiej bytomskiej A Klasy, Polonia II Bytom wygrała na własnym boisku z Nitronem Krupski Młyn 3-0 (2-0). Gole dla rezerw strzelali: Krystian Tomaszewski w 37 i 59 minucie oraz Aleksander Januszkiewicz w 45 minucie spotkania, po przepięknym rajdzie przez całe boisko, brawo Alex! Spotkanie z wysokości trybun oglądał trener pierwszej drużyny, Andrzej Orzeszek. Było to ostatnie ligowe spotkanie rezerw w tym roku, po rundzie jesiennej zespół Ireneusza Adamskiego zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli, ze stratą 4 punktów do lidera, Orła Białego Brzeziny Śląskie.