Remis w meczu z imienniczką ze stolicy
niedziela, 20 listopada 2016 12:30

W meczu 18. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała na własnym boisku z Polonią Warszawa 1-1 (0-0). Gola dla zespołu Andrzeja Orzeszka strzelił w 52 minucie Marek Szyndrowski, niestety już w 61 minucie spotkania wyrównał i wynik tą bramką ustalił Michał Oświęcimka. Mimo ataków i walki do ostatniego gwizdka, wynik nie uległ już zmianie.

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Wojciech Jurek, Marek Szyndrowski, Peter Jánošík, Michał Szal - Sławomir Musiolik (86' Łukasz Rylukowski), Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz, Marcin Lachowski (85' Krystian Tomaszewski), Jakub Żmuda - Arkadiusz Kowalczyk (69' Aleksander Januszkiewicz)

Polonia Warszawa: Dominik Pusek - Marcin Bochenek, Bazyli Kokot, Daniel Choroś, Piotr Petasz (60' Grzegorz Wojdyga) - Krystian Pieczara (86' Mateusz Małek), Donatas Nakrošius, Michał Oświęcimka, Piotr Ćwik (60' Mariusz Marczak), Marcin Kluska - Fabian Pawela (26' Bartosz Wiśniewski)

żółte kartki: Szal, Żmuda - Pawela, Choroś, Kluska, Wojdyga
sędziował: Maciej Mikołajewski ze Świebodzina
widzów: 522 (gości 0)

Na meczu oszałamiająca frekwencja, zaledwie 522 osoby, gdzie wy kurwa, niby kibice jesteście? Na wyjazdy nie jeździcie, na mecze domowe nie chodzicie, a frustracje w internecie wszyscy chętnie wylewacie. Zacząć rozliczanie od własnej osoby, bo to kurwa wstyd!!! Piłkarze są teraz, ale za 2 miesiące ich nie będzie, na Polonię nie chodzi się dla nich, tylko dla Królowej Śląska. POLONIA TO MY!!!