Polonia przegrywa z Puszczą
niedziela, 25 września 2016 08:23

W meczu 10. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom doznała już piątej porażki w sezonie, tym razem lepszym od zespołu Ireneusza Kościelniaka okazał się MKS Puszcza Niepołomice. Goście wygrali przy Olimpijskiej 2-1 (0-0). W 46 minucie bramkę dla Polonii - po prezencie od bramkarza Puszczy - strzelił Arkadiusz Kowalczyk, w 76 minucie wyrównał strzałem z bliskiej odległości - dobitka po strzale w poprzeczkę - Longinus Uwakwe, natomiast wynik ustalił w doliczonym już czasie gry Dominik Radziemski. Trybuny kolejny raz już skandowały hasło: "Kościelniak raus...".

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Peter Jánošík, Jakub Żmuda - Sławomir Musiolik (46' Jakub Kuzdra), Wojciech Mróz, Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Piotr Ceglarz (61' Aleksander Januszkiewicz) - Arkadiusz Kowalczyk (77' Krystian Tomaszewski)

Puszcza Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk - Łukasz Furtak (67' Dominik Radziemski), Piotr Stawarczyk, Michał Czarny (72' Daniel Barbus), Michał Mikołajczyk - Bartosz Żurek (62' Marcin Orłowski), Marcel Kotwica, Damian Lepiarz (56' Longinus Uwakwe), Maciej Domański, Dawid Kuliga - Arkadiusz Gajewski

sędziował: Paweł Kantor z Dębicy