Sparing: remis z Sołą Oświęcim
środa, 20 lipca 2016 19:51

W rozegranym dzisiaj o godzinie 17:00 meczu sparingowym z III-ligową Sołą Oświęcim, Polonia Bytom zremisowała 2-2 (0-1). Obie bramki dla zespołu Ireneusza Kościelniaka strzelił Arkadiusz Kowalczyk (w 71 i 74 minucie) W Polonii testowani byli m.in.: 19-letni pomocnik Sławomir Musiolik z Zagłębia Sosnowiec (poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Nadwiślanie Góra) oraz 28-letni napastnik Krzysztof Zaremba z Ruchu Zdzieszowice.

Polonia Bytom:
(I połowa) Matko Perdijić - Łukasz Rylukowski, Mateusz Słodowy, Michał Szal, Marek Szyndrowski - Aleksander Januszkiewicz, Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski, Marcin Lachowski, Piotr Ceglarz - Krzysztof Zaremba
(II połowa) Matko Perdijić - Wojciech Jurek, Marek Szyndrowski, Peter Jánošík, Sławomir Musiolik - Jakub Kuzdra, Michał Chrabąszcz, Wojciech Mróz, Patryk Stefański, Seweryn Pielichowski - Arkadiusz Kowalczyk