Polonia Bytom vs Siarka Tarnobrzeg 1-0 (0-0)
niedziela, 05 czerwca 2016 17:24

Zwycięstwem i zdobyciem trzech punktów zakończyła sezon 2015/2016 piłkarskiej II ligi pierwsza drużyna Polonii Bytom. Drużyna prowadzona od rundy wiosennej przez Ireneusza Kościelniaka wygrała wczoraj z Siarką Tarnobrzeg 1-0 (0-0). Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 60 minucie Arkadiusz Kowalczyk. Zwycięstwo mogło być okazalsze, ale... grający z numerem 23 Marcin Lachowski nie wykorzystał w 23. minucie meczu rzutu karnego. Sezon bytomianie zakończyli na 11. miejscu, z przewagą 10 punktów nad strefą spadkową, brawo!

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Michał Szal, Łukasz Rylukowski - Aleksander Januszkiewicz (59' Michał Zieliński), Wojciech Mróz (90' Dariusz Zapotoczny), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Adrian Krysian (89' Sebastian Pączko) - Arkadiusz Kowalczyk (77' Daniel Kutarba)

Siarka Tarnobrzeg: Kamil Beszczyński - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Radosław Sylwestrzak (28' Jakub Więcek 81' Tomasz Przewoźnik), Krzysztof Suchecki - Jakub Głaz (87' Sebastian Mandzelowski), Marcin Stefanik,Marcin Stromecki, Jakub Wróbel, Adrian Chłoń - Daniel Koczon (46' Dorian Buczek)

żółte kartki: Mróz, Szal, Kowalczyk, Zieliński - Sylwestrzak, Buczek, Chłoń, Więcek.

sędziował: Krzysztof Korycki z Warszawy

widzów: 1047 (w tym ok. 70 kibiców gości)