Polonia przegrywa w Legionowie
poniedziałek, 09 maja 2016 09:02

W minioną sobotę Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Legionovią Legionowo 0-1 (0-1). Bramkę na wagę trzech punktów dla rywala strzelił już w 10 minucie Rafał Wolsztyński. Podopieczni Ireneusza Kościelniaka w drugiej połowie mieli szanse na wyrównanie, ale w 61 minucie fatalnie wykonany rzut karny przez Adriana Krysiana obronił Piotr Smołuch

Legionovia Legionowo: Piotr Smołuch - Mikołaj Grzelak, Kamil Wiktorski, Aleksandar Bajat, Krzysztof Michalak - Paweł Garyga (77' Hubert Tylec), Sebastian Milewski, Jarosław Wieczorek, Rafał Wolsztyński (88' Krystian Miś), Krystian Wójcik (70' Wojciech Kalinowski) - Rafał Jankowski (55' Łukasz Wolsztyński)

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Michał Szal, Mateusz Słodowy, Łukasz Rylukowski - Aleksander Januszkiewicz (58' Adrian Krysian), Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski (82' Wojciech Mróz), Marcin Lachowski, Patryk Stefański - Michał Zieliński (46' Arkadiusz Kowalczyk)

żółta kartka: Stefański

sędziował: Daniel Kruczyński z Żywca

widzów: 373 (w tym ok. 130 gości)