Nasi na wypożyczeniu: Krzemień show, część kolejna!
środa, 27 kwietnia 2016 10:08

W miniony weekend zawodnicy Polonii Bytom przebywający na wypożyczeniach radzili sobie na boiskach w dwojaki sposób, albo byli gwiazdami zespołu jak Dawid Krzemeń z Piotrówki, który strzelił jedyną bramkę w wyjazdowym meczu z GKS-em Jastrzębie, albo byli ganieni za swój występ jak Dawid Gargasz, który sprokurował rzut karny. Następne spotkania z udziałem naszych zawodników już dzisiaj, ligową kolejkę grają trzecio- oraz czwartoligowcy. Poniżej krótki raport.

* Dawid Gargasz
* bramkarz
* Sarmacja Będzin, IV liga, grupa śląska I
* występ w podstawowym składzie w wygranym 2-1 meczu z Przemszą Siewierz, zagrał 90 minut, w 40 minucie sprokurował rzut karny faulując rywala (rzut karny wykorzystany)
* następny mecz Sarmacji: 27.04 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa