| Kamil Mańkowski rozwiązał kontrakt z Polonią |
| Wpisany przez cloner |
| czwartek, 03 marca 2016 09:15 |
|
Jak podaje portal 90minut.pl - przedwczoraj kontrakt z Polonią Bytom rozwiązał 21-letni pomocnik Kamil Mańkowski. Tej zimy pochodzący z Wrocławia zawodnik testowany był już przez Stal Stalową Wolę, w barwach której zagrał w paru sparingach. Kamilowi dziękujemy za grę w Polonii i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej!
|
/p>



