Stal Mielec - Polonia Bytom 4-3 (3-0)
poniedziałek, 23 listopada 2015 11:29

W meczu 18. kolejki II ligi piłkarskiej, a jednocześnie pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe ze Stalą Mielec 4-3 (3-0). Pierwsza połowa należała do gospodarzy, już w 3 minucie gola zdobył Andreja Prokić, w 11 minucie gola samobójczego strzelił Robert Trznadel, w 34 minucie podwyższył główką po rzucie rożnym Michał Bierżało. W 2. połowie i kilku zmianach w naszym zespole, zespół Jacka Trzeciaka odrobił straty, w 75 minucie rzut karny pewnie wykorzystał Bartłomiej Setlak, 120 sekund później gola strzelił Idrissa Cissé, a minutę później wyrównał Daniel Kutarba. Niestety to gospodarze w 80 minucie zadali decydujący cios, piękną bramkę z odległości strzelił Jakub Żubrowski. I trzy punkty zostały w Mielcu.

Stal Mielec: Tomasz Libera - Krystian Getinger, Sebastian Zalepa, Michał Bierzało, Sebastian Duda (79' Damian Bożek) - Tomasz Prejs, Jakub Żubrowski, Bartosz Nowak, Łukasz Żegleń (59' Bartosz Papka), Mateusz Cholewiak - Andreja Prokić (86' Piotr Marciniec)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz (69' Sebastian Pączko), Mariusz Malec, Norbert Radkiewicz (53' Daniel Kutarba) - Daniel Lika (74' Łukasz Rylukowski), Kamil Zalewski, Wojciech Mróz, Bartłomiej Setlak, Damian Michalik (46' Dawid Cempa - Idrissa Cissé

żółte kartki: Cholewiak - Broniewicz
sędziował: Sylwester Rasmus z Torunia