/p>

PIERWSZY ZESPÓŁ

DRUGI ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Terminarz spotkań (jesień 2013/2014)

Termin 1 - 27/28 lipca
KS Polkowice - Gryf Wejherowo / 0-0
Polonia Bytom - Chrobry Głogów / 0-2 / 28.07.2013
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice / 5-0
UKP Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice / 4-2
Raków Częstochowa - Calisia Kalisz / 2-1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Bytovia Bytów / 1-1
Odra Opole - Jarota Jarocin / 3-0
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec / 3-0
Błękitni Stargard Szczeciński - Górnik Wałbrzych 2-0

Termin 2 - 03/04 sierpnia
Gryf Wejherowo - Górnik Wałbrzych / 0-1
Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński / 1-0
Jarota Jarocin - Warta Poznań / 1-3
Bytovia Bytów - Odra Opole / 2-1
Calisia Kalisz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski / 1-2
Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa / 0-1
Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra / 0-0
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork / 0-0
KS Polkowice - Polonia Bytom / 0-2 / 03.08.2013

Termin 3 - 10/11 sierpnia
Polonia Bytom - Gryf Wejherowo / 2-1 / 09.08.2013
MKS Kluczbork - KS Polkowice / 3-3
UKP Zielona Góra - Chrobry Głogów / 2-4
Raków Częstochowa - Rozwój Katowice / 0-3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice / 0-1
Odra Opole - Calisia Kalisz / 1-0
Warta Poznań - Bytovia Bytów / 1-1 
Błękitni Stargard Szczeciński - Jarota Jarocin / 2-3
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec / 1-0

Termin 4 - 17/18 sierpnia
Gryf Wejherowo - Zagłębie Sosnowiec / 2-2
Jarota Jarocin - Górnik Wałbrzych / 0-0
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard Szczeciński / 1-0
Calisia Kalisz - Warta Poznań / 0-3 
Rozwój Katowice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski / 1-0
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa / 1-0
KS Polkowice - UKP Zielona Góra / 1-0
Polonia Bytom - MKS Kluczbork / 1-1 / 16.08.2013
Odra Opole - Ruch Zdzieszowice / 1-1

Termin 5 - 24/25 sierpnia
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo / 2-2
UKP Zielona Góra - Polonia Bytom / 2-0 / 24.08.2013
Raków Częstochowa - KS Polkowice 1-1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Chrobry Głogów / 0-2
Odra Opole - Rozwój Katowice / 0-4
Warta Poznań - Ruch Zdzieszowice / 2-2
Błękitni Stargard Szczeciński - Calisia Kalisz / 4-0 
Górnik Wałbrzych - Bytovia Bytów / 3-1
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin / 2-1

Termin 6 - 31 sierpnia/01 września
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin / 3-0
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec / 1-1
Calisia Kalisz - Górnik Wałbrzych / 0-4
Ruch Zdzieszowice - Błękitni Stargard Szczeciński / 3-4
Rozwój Katowice - Warta Poznań / 1-0
Chrobry Głogów - Odra Opole / 4-1
KS Polkowice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski / 1-1
Polonia Bytom - Raków Częstochowa / 3-0 / 31.08.2013
MKS Kluczbork - UKP Zielona Góra / 1-2

Termin 7 - 07/08 września
UKP Zielona Góra - Gryf Wejherowo / 1-3
Raków Częstochowa - MKS Kluczbork / 3-0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Bytom / 1-1 / 07.09.2013
Odra Opole - KS Polkowice / 1-0
Warta Poznań - Chrobry Głogów / 0-0
Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice / 1-0
Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice / 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz / 1-1
Jarota Jarocin - Bytovia Bytów / 1-4

Termin 8 - 14/15 września
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice - Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów - Błękitni Stargard Szczeciński
KS Polkowice - Warta Poznań
Polonia Bytom - Odra Opole
MKS Kluczbork - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
UKP Zielona Góra - Raków Częstochowa

Termin 9 - 21/22 września
Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - UKP Zielona Góra
Odra Opole - MKS Kluczbork
Warta Poznań - Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński - KS Polkowice
Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice
Bytovia Bytów - Calisia Kalisz

Termin 10 - 28/29 września
Gryf Wejherowo - Calisia Kalisz
Ruch Zdzieszowice - Bytovia Bytów
Rozwój Katowic - Jarota Jarocin
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Górnik Wałbrzych
Polonia Bytom - Błękitni Stargard Szczeciński
MKS Kluczbork - Warta Poznań
UKP Zielona Góra - Odra Opole
Raków Częstochowa - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Termin 11 - 05/06 października
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Gryf Wejherowo
Odra Opole - Raków Częstochowa
Warta Poznań - UKP Zielona Góra
Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork
Górnik Wałbrzych - Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec - KS Polkowice
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów
Bytovia Bytów - Rozwój Katowice
Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice

Termin 12 - 12/13 października
Gryf Wejherowo - Ruch Zdzieszowice
Rozwój Katowice - Calisia Kalisz
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
KS Polkowice - Jarota Jarocin
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych
UKP Zielona Góra - Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Odra Opole

Termin 13 - 19/20 października
Odra Opole - Gryf Wejherowo
Warta Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych - UKP Zielona Góra
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
Jarota Jarocin - Polonia Bytom
Bytovia Bytów - KS Polkowice
Calisia Kalisz - Chrobry Głogów
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice

Termin 14 - 26/27 października
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
Chrobry Głogów - Ruch Zdzieszowice
KS Polkowice - Calisia Kalisz
Polonia Bytom - Bytovia Bytów
MKS Kluczbork - Jarota Jarocin
UKP Zielona Góra - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Błękitni Stargard Szczeciński
Odra Opole - Warta Poznań

Termin 15 - 02/03 listopada
Warta Poznań - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński - Odra Opole
Górnik Wałbrzych - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
Jarota Jarocin - UKP Zielona Góra
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork
Calisia Kalisz - Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów

Termin 16 - 09/10 listopada
Gryf Wejherowo - Chrobry Głogów
KS Polkowice - Rozwój Katowice
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork - Calisia Kalisz
UKP Zielona Góra - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - Górnik Wałbrzych
Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński

Termin 17 - 16/17 listopada
Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo
Górnik Wałbrzych - Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Jarota Jarocin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Bytovia Bytów -Raków Częstochowa
Calisia Kalisz - UKP Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
Rozwój Katowice - Polonia Bytom
Chrobry Głogów - KS Polkowice

Termin 18 - 23/24 listopada
Gryf Wejherowo - KS Polkowice
Chrobry Głogów - Polonia Bytom
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice - UKP Zielona Góra
Calisia Kalisz - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Górnik Wałbrzych - Błękitni Stargard Szczeciński