/p>

Powstanie oficjalny fanshop?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 27 kwietnia 2009 14:24
Kibice Polonii Bytom już bardzo długo czekają na oficjalny sklep z klubowymi pamiątkami. Bardzo możliwe, że w niedługim czasie klub uruchomi tzw. "fanshop" i fani będą mogli w końcu kupować oficjalne niebiesko-czerwone gadżety.

Od wczoraj, a jeszcze przez kilka dni, w Anglii przebywać będzie dyrektor d/s marketingu, Marek Pieniążek. Pojechał tam na zaproszenie brytyjskiej firmy Eternity Football, która najprawdopodobniej będzie oficjalnym producentem odzieży dla Polonii.

"Wszystko zapięte jest na ostatni guzik. Jesteśmy w porozumieniu z dwiema firmami, które będą z nami współpracowały przy obsłudze naszego fanshopu. Wkrótce firmy zarządzające sklepem zaczną szukać pracowników i myślę, że wszystko ruszy z kopyta już w najbliższym czasie. Mówiłem, że chciałbym, aby sklep powstał do końca maja. Wierzę, że kibice będą mogli cieszyć się nim już wcześniej" - mówi marketingowiec Polonii, Marek Pieniążek.


Miejmy nadzieje, że tak właśnie będzie, bo na oficjalny sklep z pamiątkami Polonii czekamy już dobre kilka lat.źródło: własne/poloniabytom.com.pl