/p>

Jaka przyszłość dla Brzęczka?
Wpisany przez cloner   
środa, 15 kwietnia 2009 13:56
38-letni pomocnik Polonii Bytom, Jerzy Brzęczek, od kilku dni leczy kontuzję uda, która najprawdopodobniej wyeliminuje piłkarza z gry na dłuższy okres czasu. Zresztą, "Brzękol" i tak nie zagrałby w najbliższym spotkaniu z Górnikiem, ponieważ gdy odchodził w przerwie zimowej z Zabrza, obiecał działaczom z Roosevelta, że przeciwko swojemu byłemu klubowi nie zagra. No i słowa na pewno dotrzyma.

Jerzy Brzęczek, który w Bytomiu jest także asystentem trenera, Jurija Szatałowa, nosi się powoli z zamiarem zakończenia swojej pięknej piłkarskiej kariery. Kontrakt z Polonią wygasa z końcem czerwca b.r., a sam gracz zamierza zostać w przyszłości trenerem.

"Nie będę ukrywał, że zamierzam być trenerem. To mój cel i zrobię wszystko, by go zrealizować. Teraz jestem asystentem trenera, ale chcę pracować samodzielnie. Raczej po sezonie zakończę karierę i będę zbierał doświadczenia już jako szkoleniowiec. W Austrii zrobiłem licencję UEFA A, więc muszę uzupełniać papiery, by mieć PRO. Z moją licencją zacznę w niższych klasach, by piąć się w górę" - mówi "Brzękol".


Wypada nam zatem wierzyć w słowa pomocnika niebiesko-czerwonych i spokojnie czekać na rozwój wydarzeń. Natomiast obecnie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!źródło: własne/gornikzabrze.pl