/p>

Pokaz samurajów w przerwie meczu?!
Wpisany przez cloner   
środa, 08 kwietnia 2009 18:20
Już jutro o 17:45, Polonia Bytom rozegra ligowy mecz z Odrą Wodzisław. Klub zaplanował na przerwę w spotkaniu pokaz ... samurajów! Za pomysłem stoi oczywiście marketingowiec Polonii, Marek Pieniążek, który już nie raz zaskakiwał oryginalnymi pomysłami.

"Dążymy do tego, aby wykorzystać każdą minutę, którą kibic spędzi na naszym stadionie. Chcemy mu zapewnić rozrywkę, która rozszerza się poza ramy dwóch 45-minutowych połówek meczów. Wierzymy, że nasi sympatycy będą zadowoleni" - komentuje pomysł sprowadzenia samurajów, dyrektor d/s marketingu, Marek Pieniążek.

Jutrzejszy pokaz będzie zorganizowany przez Tomasza Hamerskiego, który jest właścicielem ... japońskiej restauracji, mieszczącej się na przeciwko stadionu Polonii. Hamerski propaguje na Górnym Śląsku starą szkołę samurajów. Jutro będzie ją promował wśród kibiców Polonii Bytom.

"Ćwiczę już siedem lat. Nasza grupa ćwicząca Iaijutsu liczy łącznie około 30 osób. Mamy sekcje w Gliwicach i Katowicach. Myślę też poważnie o Bytomiu. Co roku przyjeżdża do nas mistrz z Japonii. Organizujemy wiele pokazów swoich walk. Naszą charakterystyczną cechą jest to, że posługujemy się prawdziwym, ostrym mieczem" - mówi Tomasz Hamerski.


Pomysł wydaje się naprawdę ciekawy, ale mamy nadzieję, że nie zastąpi on konkursów dla kibiców, które odbywają się na murawie w przerwie spotkań, a także pokazów bytomskich cheerleaderek.źródło: własne/sportslaski.pl