/p>

Marcel Surowiak już za niedługo w Polonii?
Wpisany przez cloner   
czwartek, 12 lutego 2009 17:44
Ponad tydzień temu informowaliśmy, że działacze Polonii Bytom zainteresowani są sprowadzeniem 26-letniego zawodnika Odry Opole, Marcela Surowiaka. W ostatnich dniach sprawa trochę ucichła. Bardzo możliwe jednak, że temat transferu wróci, gdyż w Opolu - niestety - z powodów finansowych zaczyna rozpadać się drużyna.

Już wcześniej z klubu przy Oleskiej odeszło kilku graczy, dziś piłkarze po raz kolejny nie wyszli trening, nie chcą już dłużej czekać na swoje pieniądze. Zawodnicy chcą rozwiązać swoje kontrakty z Odrą za porozumieniem stron, żeby nie robić "dodatkowych kłopotów" klubowi.

"Po raz kolejny usłyszeliśmy, że pieniędzy dziś nie będzie, a jeśli będą, to nie wiadomo kiedy. W takich warunkach nie ma sensu pracować. Prezes nie podał nam żadnego terminu. Każdy piłkarz ma rodzinę i potrzeby, na które musi mieć pieniądze. Ja w piątek rozwiązuję umowę" - komentuje zaistniałą sytuację sam zainteresowany, Marcel Surowiak.

W tej sytuacji, wydaje się zatem, że transfer Surowiaka jednak ma szansę powodzenia i możliwe, że piłkarz ten uzupełni skład Polonii Bytom przed rundą wiosenną sezonu 2008/2009.

Przyjaciołom z Opola, życzymy jak najszybszego, pozytywnego rozwiązania wszelkich problemów!


źródło: własne/sportslaski.pl