Ruch Chorzów - Polonia Bytom 0-2!!!
niedziela, 10 kwietnia 2011 01:14

"Wreszcie" - chciałoby się krzyknąć! Polonia Bytom po wielu latach, wreszcie wygrała derbowy mecz na wyjeździe! Podopieczni Roberta Góralczyka odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej, pokonując w meczu wyjazdowym Ruch Chorzów 2-0 (0-0)! Gole dla bytomian strzelali Błażej Telichowski w 59 minucie oraz Grzegorz Podstawek w 90 minucie meczu. Nasz komentarz do tego spotkania będzie dość krótki, ale bardzo treściwy: DZIĘKUJEMY!!!

Ruch Chorzów: Matko Perdijić - Željko Đokić, Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Ariel Jakubowski - Wojciech Grzyb (80' Paweł Abbott), Marcin Malinowski, Andrej Komac (70' Michał Pulkowski), Maciej Jankowski (65' Sebastian Olszar), Marek Zieńczuk - Arkadiusz Piech

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Adrian Chomiuk, Lukáš Killar, Mateusz Żytko, Błażej Telichowski - Miroslav Barčík (56' Marcin Radzewicz), Michal Hanek, Łukasz Tymiński, Dariusz Jarecki (88' Blažej Vaščák) - David Kobylík - Przemysław Trytko (46' Grzegorz Podstawek)

żółte kartki: Jakubowski - Hanek, Podstawek, Juszczyk

sędziował: Robert Małek z Zabrza

widzów: 7000 (w tym ok. 1000 gości)