Antyfutbol w Lubinie czyli 0-2 z Zagłębiem
sobota, 02 kwietnia 2011 16:45

Nie udał się piłkarzom Polonii Bytom mecz w ramach 20. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Spotkanie wyjazdowe z Zagłębiem Lubin zostało praktycznie odpuszczone, bytomianie nie istnieli zarówno z przodu, jak i z tyłu, popełniając przez cały mecz masę błędów. Oddali zaledwie jeden celny strzał w 82 minucie (z rzutu wolnego), jego autorem był David Kobylik. Gospodarze również nie zaprezentowali nadzwyczajnego futbolu, ale to wystarczyło na słabą Polonię i zespół Jana Urbana strzelił w końcowych minutach 2 bramki i zgarnął 3 punkty. Zagłębie vs Polonia 2-0 (0-0).

Bramki: Szymon Pawłowski w 85 i 90 minucie

Zagłębie Lubin: Bojan Isailović - Bartosz Rymaniak, Michał Stasiak, Csaba Horváth, Costa Nhamoinesu - David Abwo, Damian Dąbrowski, Łukasz Hanzel (86' Amer Osmanagić), Dawid Plizga (46' Kamil Wilczek), Szymon Pawłowski - Mouhamadou Traoré (73' Deniss Rakels)

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Peter Hricko (65' Adrian Chomiuk), Lukáš Killar, Michal Hanek, Błażej Telichowski - Miroslav Barčík, Łukasz Tymiński, David Kobylík, Marcin Radzewicz - Marek Bažík (60' Dariusz Jarecki) - Przemysław Trytko (80' Robert Wojsyk)

żółte kartki: Hricko, Telichowski, Killar, Radzewicz

sędziował: Dawid Piasecki ze Słupska