Sparing: GKS Bełchatów vs Polonia Bytom 3-0 (2-0)
sobota, 26 marca 2011 16:57

W samo południe piłkarze Polonii Bytom rozegrali dziś mecz sparingowy z innym przedstawicielem polskiej ekstraklasy, GKS-em Bełchatów. Spotkanie, które miało na celu głównie podtrzymać rytm meczowy (trwa przerwa na spotkania reprezentacyjne), wygrali nasi rywale aż 3-0 (2-0). W pierwszej połowie gole strzelali: Pavel Komolov i Maciej Małkowski, natomiast w drugiej wynik ustalił Grzegorz Kuświk.

Bramki: Pavel Komolov w 37 minucie, Maciej Małkowski w 40 minucie, Grzegorz Kuświk w 66 minucie

GKS Bełchatów: Łukasz Budziłek - Grzegorz Fonfara, Zlatko Tanevski, Marcin Drzymont, Jacek Popek (46' Wojciech Jarmuż) - Tomasz Wróbel (46' Marcus Vinícius), Maciej Mysiak, Mateusz Cetnarski, Pavel Komolov, Maciej Małkowski (46' Dawid Nowak) - Marcin Żewłakow (46' Grzegorz Kuświk).

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk (46' Seweryn Kiełpin) - Peter Hricko (66' Adrian Chomiuk), Lukáš Killar, Karol Tomczyk (46' Michal Hanek), Krzysztof Król - Miroslav Barčík (46' David Kobylík), Łukasz Matusiak (46' Marcin Dziewulski), Blažej Vaščák, Dariusz Jarecki (46' Mateusz Zaczyński) - Marek Bažík - Robert Wojsyk (46' Przemysław Trytko).

źródło: gksbelchatow.com/poloniabytom.com.pl