Tylko remis w debiucie Roberta Góralczyka
sobota, 26 lutego 2011 19:10

Zaledwie 1-1 (0-0) zremisowali piłkarze Polonii Bytom w rozpoczynającym rundę wiosenną sezonu 2010/11 meczu z GKS-em Bełchatów. W 53 minucie na prowadzenie bytomian wyprowadził Łukasz Tymiński, 11 minut później boisko opuścił w konsekwencji dwóch żółtych kartek Łukasz Bocian, pomocnik rywali i wydawało się, że komplet punktów powinien zostać przy Olimpijskiej. Niestety, tylko wydawało się, już chwilę później, bo w 68 minucie wyrównał Dawid Nowak. I podział punktów stał się faktem.

Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin - Adrian Chomiuk, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Błażej Telichowski - Marcin Radzewicz, Marcin Dziewulski, Łukasz Tymiński, Dariusz Jarecki (69' Blažej Vaščák) - David Kobylík - Grzegorz Podstawek (76' Przemysław Trytko)

GKS Bełchatów: Łukasz Sapela - Maciej Mysiak, Marcin Drzymont, Mate Lacić, Grzegorz Fonfara - Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran, Łukasz Bocian, Mateusz Cetnarski (77' Szymon Sawala), Maciej Małkowski (66' Paweł Buzała) - Dawid Nowak (90' Grzegorz Kuświk)

żółte kartki: Hanek, Chomiuk - Bocian, Mysiak

czerwona kartka: Łukasz Bocian (64' Bełchatów, za drugą żółtą)

sędziował: Marcin Borski z Warszawy